Leasing na domki mobilne


Pragniemy podkreślić, że nasza firma nie pośredniczy w zawieraniu umów kredytowych lub leasingowych na zakup domków mobilnych, dlatego nie czerpiemy żadnych korzyści z tytułu umów zawartych pomiędzy naszymi klientami a firmami bezpośrednio finansującymi zakup. Jednak z racji wieloletniego doświadczenia i dzięki licznym opiniom naszych klientów, którzy uprzednio skorzystali z takiej formy finansowania inwestycji, możemy polecić Państwu sprawdzonych i solidnych przedstawicieli oraz agentów firm leasingowych.


Dlaczego nasi klienci często decydują się na zakup domku mobilnego w leasing?

Minimum formalności. Firmy leasingowe wymagają minimum formalności i określają prostsze kryteria finansowe, niż w przypadku kredytu.

Prosta i szybka procedura. Kolejną zaletą jest krótki czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu leasingu, który często nie przekracza nawet 24 godzin.

Małe zaangażowanie kapitału. Z uwagi na fakt, że na początku trwania umowy leasingowej przedsiębiorca zobowiązany jest do wpłacenia jedynie części zobowiązania, a niekiedy nawet wkład własny wynosi 0 złotych, zaoszczędzone w ten sposób środki można przeznaczyć na finansowanie innych przedsięwzięć biznesowych.

Płynność finansowa. Finansowanie w formie leasingu operacyjnego nie pogarsza zdolności kredytowej przedsiębiorstw, które sporządzają bilans. Ponadto nowy składnik majątku pozwoli na zwiększenie przychodów, co poprawi wiarygodność kredytową firmy. Istnieje więc możliwość pozyskania kolejnych środków finansowych na inne cele np. z kredytu.

Kwestie podatkowe. Opłaty związane z tą formą finansowania inwestycji stanowią tzw. koszty uzyskania przychodu, dzięki czemu zmniejszą podstawę opodatkowania. Korzyści są odczuwalne również na gruncie podatku VAT. W przypadku zakupu domku mobilnego ze środków własnych lub uzyskanych z kredytu konieczne jest jednorazowe uregulowanie podatku od towarów i usług. Leasing pozwala rozłożyć podatek VAT na raty (jest finansowany przez leasingodawcę i później doliczany do miesięcznych rat leasingowych).


Jeśli są Państwo zainteresowani leasingiem na domki mobilne, prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej firmy pod numerem telefonu 796 812 499.

Z przyjemnością wysłuchamy Państwa oczekiwań i przekażemy kontakt do polecanych agentów, którzy bezpośrednio przedstawią Państwu warunki leasingu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl