Domki na wymiar


Holiday Homes to firma nie tylko z pasją, ale również z dużym doświadczeniem. Budowaniem domków mobilnych zajmujemy się nieprzerwanie od 2009 roku, dlatego jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zamówienie. Mamy świadomość, że każdy z klientów może posiadać własną, spersonalizowaną wizję swojego domku na kółkach i do tych właśnie osób kierujemy naszą ofertę specjalną, którą stanowią domki mobilne na wymiar. Domy mobilne, które projektujemy i wytwarzamy na specjalne życzenie klientów cechują nietypowe rozwiązania, których pomysłodawcami są nasi klienci. Projekty te często znacząco różnią się od pozostałych, więc każdorazowo wymagają indywidualnej wyceny.


Zawsze przed rozpoczęciem budowy domku mobilnego na wymiar, w pierwszej kolejności z dużą uwagą i niezwykle skrupulatnie zapoznajemy się z Państwa wymaganiami i oczekiwaniami. Od początku mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne doradztwo i wskazanie optymalnych rozwiązań, które będą miały nie tylko praktyczne zastosowanie, ale przede wszystkim zminimalizują przyszłe koszty budowy domku mobilnego na miarę.


W efekcie współpracy powstanie projekt, który precyzyjnie odzwierciedli nasze uprzednie ustalenia. Państwa wymarzony domek będzie mógł posiadać m.in. niestandardowy układ pomieszczeń i usytuowania okien, dowolną ilość sypialni oraz całkowicie wybrane przez zamawiającego wyposażenie. Ułatwimy Państwu wybór rodzaju i koloru poszycia zewnętrznego, wykładzin lub paneli podłogowych, a także materiału i odcienia ścian wewnętrznych za pomocą przygotowanych przez nas wzorników. Dostosujemy się również do Państwa oczekiwań względem grubości warstw ocieplenia ścian zewnętrznych oraz okolic dachu i podłogi, dzięki czemu domek na kółkach będzie zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi wedle Państwa życzenia. Na Państwa życzenie zastosujemy elektryczny system grzewczy albo ogrzewanie podłogowe lub gazowe. W trosce o Państwa zadowolenie zadbamy o takie szczegóły, jak rozmieszczenie energooszczędnego oświetlenia LED zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz domku mobilnego. Holiday Homes proponuje również wyposażenie dodatkowe, w ramach, którego mogą zdecydować się Państwo m.in. na wybór mebli, sprzętu RTV i AGD, klimatyzacji, a nawet rolet przeciwsłonecznych.


Produkowane przez naszą firmę domki mobilne na wymiar charakteryzują się tylko jedną wspólną cechą, którą jest ich niepowtarzalność. Do ich powstawania przyczyniają się walnie ich przyszli właściciele, troszcząc się o swój komfort i przyszłą wygodę użytkowania dla siebie lub swoich gości. Mogą Państwo mieć pewność, że w każdy z tych projektów angażujemy się wyjątkowo, oferując nasze wieloletnie doświadczenie, nabytą przez ten czas wiedzę oraz maksimum pasji, którą jest nasza codzienna praca.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl