O firmie


Holiday Homes jest polskim producentem domków mobilnych z siedzibą w Konikowie koło Koszalina, w woj. zachodniopomorskim. Zakład produkcyjny oraz Biuro Obsługi Klienta naszej firmy mieszczą się w pobliskiej miejscowości Bielkowo (gm. Sianów).

Nasz rodzinny zakład powstał w 2009 roku z inicjatywy Lecha Pęka i jego synów: Michała i Łukasza Pęka. Oferując wysokiej jakości domki mobilne wykonane z dbałością o najmniejsze detale, w krótkim czasie zyskaliśmy uznanie w oczach krajowych i zagranicznych klientów. Dziś Holiday Homes to prężnie rozwijająca się firma, która mimo sukcesu nigdy nie spoczywa na laurach.

Nasze przedsiębiorstwo tworzą młodzi ludzie, specjaliści w swoich dziedzinach, w pełni oddani swojej pracy. Nieustannie staramy się podnosić kwalifikacje tak, by nasze usługi spełniały nawet najbardziej wygórowane standardy. Podchodzimy do każdego zadania z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, dlatego też pragniemy zaoferować Państwu popularne "domki na kółkach" na najwyższym poziomie: zadziwiające nie tylko funkcjonalnością, ale i bezkompromisową jakością.


 

Naszym klientom zawsze zapewniamy fachową i kompleksową obsługę tak, abyście mogli Państwo wskazać przedsiębiorstwo Holiday Homes jako wzór producenta domków mobilnych. Kluczowe znaczenie dla naszego Zespołu ma zadowolenie naszych klientów, dlatego realizując każde zadanie dążymy do perfekcji. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do wykonania powierzonych nam projektów.

Jesteśmy nastawieni na pełną współpracę z klientami od momentu podpisania umowy do chwili przekazania gotowego domku. W każdej chwili nasza kadra pozostaje do Państwa dyspozycji. Dokładamy wszelkich starań, by produkt, który Państwo otrzymają, spełniał wszystkie Państwa oczekiwania i zapewniał przyjemność użytkowania na długie lata.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl