Pytania i odpowiedzi


Jak zamówić domek mobilny?


Umowę na produkcję domku mobilnego można podpisać na dwa dogodne sposoby:

1. Osobiście podczas Państwa wizyty w siedzibie naszej firmy.

Preferujemy tę formę dopełniania formalności, ponieważ pozwoli Państwu nie tylko na obejrzenie na żywo dostępnych na naszym placu mobilnych domków produkcji Holiday Homes, ale również ułatwi wybór idealnego dla Państwa modelu oraz umożliwi zapoznanie się ze wzornikami materiałów dostępnymi w siedzibie naszej firmy.

2. Drogą mailową, po uprzednich ustaleniach telefonicznych lub mailowych.

Pragnąc dopełnić formalności na odległość zostaną poproszeni Państwo o zapoznanie się z treścią umowy, a następnie o wydrukowanie umowy w dwóch egzemplarzach i podpisanie w stosowanych miejscach. W dalszej kolejności prosimy o zeskanowanie jednego z egzemplarzy i przesłanie na adres e-mail sprzedaz@holiday-homes.pl.

Obydwa podpisane egzemplarze umowy należy wysłać na adres siedziby naszej firmy: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Pęk, 76-024 Konikowo, ul. Magnoliowa 1.

W odpowiedzi otrzymają Państwo od nas pocztą tradycyjną lub kurierem jeden z egzemplarzy umowy z naszymi podpisami.


Płatności


Płatności za domek mobilny są każdorazowo kwestią indywidualnych ustaleń z klientami, które mają miejsce jeszcze przed zawarciem umowy.

Na ogół po zawarciu umowy mogą Państwo dokonać jednorazowej przedpłaty albo rozłożyć płatność na kilka części do momentu odbioru zamówienia.

Istnieje również możliwość zakupu domku mobilnego w leasing - szczegóły w dziale Leasing na domki mobilne.


Transport domków


Gotowy domek mobilny mogą Państwo odebrać własnym transportem lub powierzyć to zadanie naszym specjalistom za dodatkową opłatą.

Więcej szczegółów na temat przewozu znajdą Państwo w dziale Transport domków.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl