Transport domków


Domek mobilny mogą Państwo odebrać własnym transportem lub powierzyć to odpowiedzialne zadanie wykwalifikowanym specjalistom za dodatkową opłatą. Holiday Homes we współpracy z lokalną firmą jest w stanie bezpiecznie dostarczyć domek mobilny w każdy zakątek Polski. Gwarantujemy profesjonalne zabezpieczenie domku na czas transportu, co wykluczy możliwość powstania jakichkolwiek uszkodzeń. Wszystko to jesteśmy w stanie zapewnić dzięki użyciu specjalistycznego transportu oraz wyszkolonej i doświadczonej kadrze.

Ponadto w każdym domku mobilnym produkcji Holiday Homes instalujemy metalowy dyszel, który umożliwia połączenie domku z hakiem pociągowym. W razie zaistnienia potrzeby dyszel można w prosty sposób zamontować na przeciwległym końcu konstrukcji, co dodatkowo ułatwia proces usadawiania domku na działce.

Podwozia naszych domków mobilnych są w całości wykonane ze stali, dlatego nie jest konieczne posadawianie konstrukcji na podłożu wykonanym z wylewki betonowej. Wystarczy zaledwie kilka odpowiednio wypoziomowanych betonowych bloczków - ilość bloczków jest zależna od wielkości domku i wynosi od min. 4 do maks. 8 punktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl