Wzorniki materiałów


Poszycia zewnętrzne: okładziny z PCV

Stosowane przez nas systemy okładzin zewnętrznych są wykonane z twardego, spienionego PCV. Jest to tworzywo wytrzymałe i odporne zarówno na upływ czasu, jak i warunki atmosferyczne. Dzięki temu nawet po wielu latach domki będą wyglądały jak nowe. Ponadto profile są barwione w całości struktury, więc nie będą wymagały malowania ani olejowania. Wytłoczona wierzchnia warstwa poszycia doskonale imituje drewno co sprawia, że trudno odróżnić ją od prawdziwego drewna a ponadto wyróżnia się ciepłym wyglądem.


                  


Podłogi: wykładzina PCV lub panele podłogowe

Używane przez nas wykładziny elastyczne PCV są odporne na zużycie i ścieranie, dlatego pozwolą Państwu utrzymać higienę i atrakcyjny wygląd wnętrza domku przez długie lata. Ich wytrzymała powierzchnia sprawia, że nakładanie powłok, woskowanie czy też uszczelnianie podłóg staje się niepotrzebne, a koszt pielęgnacji niski. Na specjalne życzenie możemy zastosować panele winylowe, a także zainstalować ogrzewanie podłogowe.


            


Ściany wewnętrzne: panele MDF lub boazeria drewniana

Wygląd funkcjonalnych oraz wyjątkowo przestronnych wnętrz naszych domków mobilnych dopełniają estetyczne i proste do utrzymania w czystości panele MDF, co zapewnia dodatkowy komfort ich użytkowania. Na życzenie klienta możemy ułożyć na ścianach wewnętrznych boazerię drewnianą utrzymaną w nowoczesnym, skandynawskim klimacie.


     

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl