Zalety


Domki mobilne marki Holiday Homes z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Swój sukces zawdzięczają licznym zaletą, z których za największe nasi klienci uznają: wysoką jakość wykonania, ich długowieczność oraz atrakcyjne ceny. Nasze produkty często nazywane również domkami holenderskimi lub angielskimi są doskonałą propozycją m.in. dla właścicieli ośrodków rekreacyjnych poszukujących sprawdzonego i praktycznego rozwiązania dla swoich gości, a także dla posiadaczy ogródków działkowych, którzy cenią sobie wysoki komfort spędzania wolnego czasu. W razie potrzeby domki mobilne produkcji Holiday Homes mogą również pełnić rolę całorocznego lokum.


Minimum formalności to oszczędność Twojego czasu, nerwów i pieniędzy...

Niezależnie od przyszłego sposobu użytkowania domek mobilny od Holiday Homes będzie przede wszystkim doskonałą alternatywną dla domku murowanego lub drewnianego. Bez trudu można go przemieszczać z miejsca na miejsce, jednak domków na kółkach nie powinno się mylić z przyczepami kempingowymi, które trzeba rejestrować. Mimo, że domki angielskie nie są pojazdami, to nie są również na trwałe związane z gruntem, dlatego dom mobilny o powierzchni całkowitej do 35 m² możemy zgłosić jako tzw. "budynek rekreacji indywidualnej" - nie wymaga posiadania pozwolenia na budowę, ani projektu budowlanego, a jedynie zgłoszenie stosownego zawiadomienia do Wydziały Administracji Architektoniczno-Budowlanej w Starostwie Powiatowym.


Wysokiej jakości materiały i najwyższa precyzja wykonania

Konstrukcja domku mobilnego od Holiday Homes opiera się na precyzyjnie zabezpieczonej preparatem antykorozyjnym stalowej ramie, do której przymocowane są koła umożlwiające transport. Z kolei ściany naszych domków budowane są z elementów drewnianych w oparciu o technologię szkieletową i podobnie jak dach oraz podłoga ocieplane przy pomocy warstw wełny mineralnej. W zależności od wybranego standardu wykończenia zewnętrzną elewację dopełnia siding lub panele Kerafront. Wnętrza domków wykańczamy estetyczną i praktyczną okładziną PCV lub drewnianą boazerią, która nadaje pomieszczeniom przytulny, skandynawski klimat. Wszystkie domki wyposażane są w instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną. Podział pomieszczeń jest zależny od modelu i wielkości wybranego przez Państwa domku. Najmniejsze domki składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą oraz wygodnej sypialni. Większe modele domków mogą posiadać oddzielną kuchnie, łazienkę, toaletę i nawet kilka sypialni.


Holiday Homes, czyli domki mobilne, które nie znają ograniczeń!

Holiday Homes oferuje nie tylko sezonowe obiekty wakacyjne. Na Państwa życzenie możemy wyprodukować domek mobilny umożlwiający mieszkanie w nim przez cały rok. Całoroczny domek będzie posiadał m.in. grubsze warstwy wełny mineralnej w okolicach dachu (do 25 cm) i podłogi (do 20 cm), docieplone ściany zewnętrzne (do 15 cm) oraz elektryczny system grzewczy albo ogrzewanie podłogowe lub gazowe. Wymarzone kolory podłóg, ścian i elewacji dobiorą Państwo samodzielnie korzystając z naszych wzorników materiałów. W tak wyprodukowanym przez naszych specjalistów domku mogą Państwo mieszkać przez okrągły rok!


Ile może kosztować mój wymarzony domek na kółkach?

Wpływ na cenę domku mobilnego ma kilka czynników, a podstawowym jest wielkość. Najmniejszy z oferowanych przez naszą firmę gotowych modeli domków ma powierzchnię 25 m², z kolei największy aż 48 m² i pomieści nawet do 8 osób. Istotny jest również sposób wykończenia części zewnętrznej, jak i wnętrza domku. Na cenę domku na kółkach wpłynie również jego przyszłe wyposażenie, które oferujemy w różnych wariantach. W zależności od ustaleń mogą Państwo otrzymać domek w zupełnie podstawowej opcji z "gołymi" ścianami, jak również z pełnym umeblowaniem w wersji "pod klucz". Bez względu na budżet, nasz Zespół z przyjemnością pomoże w wyborze domku na miarę Państwa potrzeb!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl